رایین سیستم به معنای واقعی یک خانواده است. اعضاء این خانواده در فضایی گرم و صمیمی همواره در حال ارتقاء دانش فنی خود و نیز انتقال آن به یکدیگرند. در رایین سیستم هم استادی و هم دانشجو. هم یاد می دهی و هم یاد می گیری و همین تعامل سازنده، عامل خلق فضایی گرم و مملو از اعتماد و دوستی شده است.
در رایین سیستم بالا و پایینی وجود ندارد و همه همکاران ، ایجاد بهره وری بیشتر و ارائه بهترین خدمات و محصولات به مشتریان را در راس اهداف خود قرار داده اند .

ما به دنبال گسترش خانواده خود هستیم. بنابراین اگر فردی خلاق، سخت‌کوش و علاقه مند به کار گروهی هستید، اگر به دنبال این هستید که به نیرویی حرفه‌‌ای تبدیل شوید و در نهایت اگر به دنبال تحقق رویاهایتان هستید، رایین سیستم را خانه دوم و همکاران ما را خانواده دوم خود بدانید و به ما ملحق شوید.

لطفا رزومه خود را به آدرس hr@raeensystemgroup.com ارسال نمایید


با واحدهای گروه مهندسی رایین سیستم آشنا شوید

رایین سیستم از واحد های مختلفی تشکیل شده است. اولین قدم را برای پیوستن به رایین سیستم بر دارید و با حال و هوای هر واحد آشنا شوید. سپس با توجه به علاقه، تخصص و
نیز آینده و ارتقاء شغلی که برای خود در نظر گرفته اید، واحد مورد نظر خود را انتخاب کرده و رزومه خود را برای ما ارسال نمایید.

واحد پشتیبانی فنی

مهمترین واحد در شرکت، واحد پشتیبانی فنی است. در واحد پشتیبانی فنی همکارانی پر انرژی، با تجربه و علاقه مند به رفع مشکلات مشتریان مشغول به کار هستند. از مهمترین ویژگی های همکاران ما در این واحد ، صبر، قدرت بالای تشخیص و در نهایت درمان عارضه های فنی است. طیف مختلفی از درخواست ها از طرف مشتریان به این واحد سرازیر می شود. در برخی موارد ممکن است مشتریان ، در شرایط بحرانی قرار گیرند و با لحنی توام با عصبانیت با همکاران ما در این واحد برخورد نمایند. هنر دوستان ما در واحد پشتیبانی فنی ، آرامش بخشیدن به مشتری و سپس کمک صد در صدی فنی به وی برای رفع مشکل است.

واحد تولید و توسعه نرم افزار

در این واحد، مرغوب ترین محصولات نرم افزاری تولید می شود. همکاران ما در این واحد، افرادی دوست داشتنی و عاشق کار گروهی و کمک به ارتقاء فنی یکدیگر و خلاصه geek کامپیوترند. اگر شما هم دیوانه کد نویسی، طراحی نرم افزار و آماده شیرجه در چالش های فنی هستید، محیطی بسیار شاد، پویا و پر آتیه درانتظار شما است.

واحد بازاریابی و فروش

مشتریان ما از خود ما هستند و ما آنها را جزو اعضاء خانواده خود می دانیم. هنگام مشاهده لبخند رضایت مشتریان از خرید محصولات ما، بهترین احساسی است که در لحظات کسب و کار تجربه کرده ایم و لذا انگیزه اصلی ما از فرآیند بازاریابی ، خلق بیشتر چنین لحظاتی است. واحد بازاریابی و فروش به دنبال جذب نیروهای پرتوان در این واحد است. علاوه بر توانایی فن بیان و نیز آشنایی با نرم افزارهای مالی و اداری، تفکر مشتری محوری یکی از ویژگی های مهم برای همکاری در این واحد محسوب می شود.
اگر استعداد فعالیت در این شاخه کاری را در خود کشف کرده اید، رایین سیستم با انتقال دنیایی از تجربه در این زمینه منتظر شما است.

واحد مالی و اداری

در واحد مالی و اداری شرکت ، افرادی منظم، جدی و دقیق هدایت فرآیندهای اداری و کلیه امور حسابداری را بر عهده دارند. همکاران ما در این واحد افرادی دوست داشتنی و آرام هستند و به دلیل حساسیت کاری که بر عهده دارند، محیطی آرام و مناسب برای دقت و تمرکز ، برای آنها در نظر گرفته شده است. رایین سیستم بسیار علاقه مند به جذب نیروهای با تجربه در این واحد است.